Hakkımızda

Hakkımızda

 

21. yüzyıl Türkiye’sinde acımasız küresel iş dünyasında daha rekabetçi olması için, yenilikçi ürün ve hizmetlerle, en iyi bildiğimiz işi yaparak Türkiye'nin yazılım / bilişim sektöründeki gelişimine ve firmaların dijitalizasyon süreçlerine önemli katkılarda bulunma amacıyla kurulduk. 

Kurum içi süreçlerinizin birbirine entegrasyonunu en üst seviyeye çıkarmaya çalışırken, ürettiğimiz çözümlerle sizi ve müşterilerinizi, tedarikçi, servislerinizi ve bayilerinizi de bu süreçlere dâhil ediyoruz. Bu sistemleri geliştirerek,  müşterilerimize bu çözümleri kolayca alınabilen paket hizmetler haline getirmenin sevincini ve gururunu yaşıyoruz. Müşterilerimizin rekabet avantajı sağlamak üzere ana işlerine odaklanmaları gerekliliğinden yola çıkarak, onların doğrudan elde etmek istedikleri faydayı tanımlamakta ve en yüksek kalitede ve verimlilikte  hizmet vermekteyiz.
 
COLAB  BİLİŞİM (ve İş Ortaklarımız) olarak müşterilerimize yeni ufuklar açma ve işlerini büyütme sürecinde destek olmaktan ve en etkin çözümleri üretecek olmaktan dolayı çok mutluyuz. Başarının geleceğinin bilgi teknolojileri olduğu gerçeği ile; yeni ekonomik düzenin gerektirdiği projelerin başarıya ulaşması ve kurumlara rekabet avantajı sağlaması için, edindiğimiz deneyimleri aktarmaya ve iş mükemmelliği kapsamında artan hizmet kalitemizle siz değerli müşterilerimiz için çalışmaya tüm gücümüzle devam edeceğiz. 

Yaptığımız işin devamlılığı ve farklı alanlardaki gelişmeleri özellikle yapay zeka ve makine öğrenmesi gibi akıllı gelecek konularına daha fazla focus olarak, bir AR-GE Merkezi olabilmek ve yurtdışındaki teknoloji merkezlerinde yer alabilmek amacıyla, calışmalarımız devam etmektedir.